Právě hraje

Právě dohrálo

Nově Příbram 97.3 FM

Příbram se dočkala nového regionálního rádia!

V Příbrami začalo vysílat regionální RÁDIO OTAVA a to na kmitočtu 97,3 FM. Studio rozhlasové stanice se nachází v Jihočeském městě Blatná, rádio není v éteru žádným nováčkem historie, sahá do roku 2015.

Cílem rozhlasové stanice je navrácení regionální komerční rozhlasové stanice, která nepatří do rodiny velkých rozhlasových domů. A právě v Příbrami, žádná regionální rozhlasová stanice nepůsobí, RÁDIO OTAVA, tak přichází do Příbrami jako pravé regionální rádio.
V současné době RÁDIO OTAVA vysílá na několika kmitočtech a pokrývá region Písecka, Strakonicka, Horažďovicka a nově i město Příbram. Kam přichází s pestrým hudebním playlistem, který nabízí osvědčené hity, ale i neznáme interprety, regionální kapely.
„Chceme dát v našem vysílání i příležitost umělcům, hudebním skupinám právě z Příbramska“ říká šéf rozhlasové stanice Josef Týc.
 Vysílání je zaměřeno právě regionálně, včetně kulturních pozvánek a zpravodajství.

RÁDIO OTAVA, by rádio v Příbrami nabídlo posluchačům alternativu k současným rozhlasovým stanicím a dalo, prostor místním spolkům, kulturnímu dění, včetně mediální podpory akcí z Příbramska.


 


Spustili jsme testovací vysílání ve městě Příbram.