Právě hraje

Právě dohrálo

Právě vysílá 01:00 - 05:00

Noc plná snů

Dana Tuháčková - Marzikace

Dana Tuháčková - Marzikace

Dnes bych ráda zavzpomínala na pozvání, které jsem dostala od provozovatele nezávislého soukromého Rádia Blatná. Až následně jsem si uvědomila jak moc si toho považuji. Vždyť mezi posledními hosty byl například Janek Ledecký, Zdeněk Troška a chystá se údajně návštěva dalších známých osobností jako je například i Helena Vondráčková. Je to tedy pro mě čest.

Přesto, že mám z minulosti zkušenosti ze zpravodajství a z moderování, musím konstatovat, že mě rozhovor na přímo a bez přípravy nejprve trochu zaskočil. Jenže, když člověk mluví o tom, co dělá od srdce, tak to pak vypadá, jako by si vyprávěl s někým doma v obýváku. Přesto, že mi bylo řečeno, že se to ještě prostříhá, nakonec se celý rozhovor nechal tak. Asi je to správné. Jsem to prostě já a tak to má být. A o čem jsme si povídali? No, především o tomto sladkém blogu a také o spolupráci s Kapkou naděje.
A jestli máte chvilku, můžete si rozhovor pustit. Nejprve si k tomu poslouchání připravte něco dobrého. Myslím, že v tomto zimním počasí a po bohatých vánočních svátcích, se může hodit čaj a máslové sušenky. Recept na jemné linecké těsto najdete zde. Pak už vám nic k sladkému relaxu nebude chybět. Rozhovor naleznete na stránkách Rádia Blatná a nebo přímo  na blogu Marzicake. Dobrou chuť a příjemný poslech.

Vysíláno: 14.12.2018

http://www.marzicake.cz/